Marek Tokarczyk

Fischer Rollerski Cup to w tym sezonie letnim aż 9 biegów na nartorolkach rozgrywanych w 4 regionach kraju, czyli Kaszuby, Dolny Śląsk, Małopolska i Podkarpacie. W tym sezonie odchodzimy od idei biegania na tym samym sprzęcie, wracamy do sprawdzonej formuły gół gumowych o dowolnej prędkości. Nowością jest wprowadzenie klasyfikacji TEAMOWEJ.

 

Tegoroczny FISCHER ROLLERSKI CUP to aż dziewięć biegów na nartorolkach rozgrywanych w naszym kraju.

Z wyjątkiem dwóch płaskich, długich dystansów ( Swornerace, Rolkowisłok) reszta to biegi pod górę czyli posługując się terminologią pro - UPHILLE.

 

Regulacje dotyczące sprzętu znajdziecie w regulaminie załączonym poniżej, nie ma także zmian jeżeli chodzi o klasyfikacje indywidualne zarówno w kategoriach jak i OPEN.

 

Jest za to nowość, trochę przez nią, tak późno publikujemy REGULAMIN na rok 2023.

Wprowadzamy mianowicie klasyfikację remsport.pl czyli drużynówkę. Bez limitu uczestników, możecie zgłosić jako team nawet 100 osób, jednak punktuje tylko 10 najlepsza, szczegóły znajdziecie w komunikacie. Firma remsport.pl dla najlepszych teamów ma także nagrody.

 

Życzymy sukcesów w walce na trasach zawodów.


Regulamin:

https://skipol.pl/images/rok_2023/FISCHER_ROLLERSKI_CUP_2023_REGULAMIN.pdf


Kalendarium:

https://skipol.pl/nartorolki_nartorolki/artykul/12894-jest-wstepny-kalendarz-biegow-na-nartorolkach-szczegoly

Tel. 691 469 007 mt-rytro@02.pl ul. Bolesława Chrobrego 71/9, 59-550 Wojcieszów

Upcoming Events

Brak wydarzeń


Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/server051452/ftp/marton/wp-content/plugins/fuse-social-floating-sidebar/inc/fuse_social_sidebar_func.php on line 108