MISJA FIRMY

Nasza misja od lat pozostaje niezmienna: dostarczanie najwyższej jakości sprzętu do uprawiania jednej z najbardziej rozwojowych aktywności outdoorowych na świecie. Mowa oczywiście o nartorolkach.

Naszym działaniem staramy się edukować i wspierać rozwój zdrowego i świadomego społeczeństwa. Według nas otaczający świat staje się lepszym miejscem do życia, gdy jego mieszkańcy prowadzą aktywny styl życia w zdrowym sportowym duchu. Dłuższe życie w świetnej formie. Uprawianie biegów na nartorolkach w połączeniu ze zdrową dietą to recepta na długowieczność.

Nartorolki są alternatywą do aktywnego spędzania wolnego czasu. Są one wyjątkowo rozwojową dziedziną sportu. Pozwalają utrzymać kondycję na wysokim poziomie przez większą część roku. Przewaga nartorolek polega na tym, że można na nich biegać praktycznie wszędzie tam gdzie jest utwardzona nawierzchnia.

Od 2005 nasze działania skupiały się na regionie, a od 2011 roku promocję nartorolek rozszerzyliśmy na cały kraj. Występowaliśmy w mass mediach telewizji i radio. Rokrocznie uczestniczymy w większości imprez nartorolkowych w kraju. Począwszy od zawodów dla wyczynowych sportowców pod egidą PZN, jak i tych dla miłośników biegówek, na wydarzeniach miejskich kończąc.

Dla wielu nartorolki są wciąż nieodkrytą dyscypliną, wkładamy dużo pracy i energii, aby to zmienić. Zachęcamy wszystkich zainteresowanym oraz poszukujących nowych i ciekawych form aktywności. Jednym z działań promocyjnych jest nasza strona internetowa, która ma za zadanie przybliżyć i ułatwiać pierwszy kontakt z tym sportem. Można w niej wyszukać miejsca na mapie Polski do uprawiania biegów na nartorolkach : tory, wypożyczalnie, punkty testowe.

Wyobraź sobie że latem w pełnym słońcu możesz biegać na nartach, szusować po długich leśnych trasach podziwiając wspaniałe krajobrazy. Robi się przyjemnie, nieprawdaż? Dokładnie! I możesz sobie tak dalej rozpływać i rozpływać w marzeniach lub urzeczywistnić te wyobrażenia kontaktując się z nami, Rollspeed – polskim producentem nartorolek. Bo narty na lato to już nie wyobrażenia, to rzeczywistość.

Przekuj nudę w zapał i wyjdź na nartorolki. Przekonasz się że dostarczają Ci niezapomnianych wrażeń!

DLACZEGO MY