MISJA FIRMY

Nasza misja od lat pozostaje niezmienna: dostarczanie najwyższej jakości sprzętu do uprawiania jednej z najbardziej rozwojowych aktywności outdoorowych na świecie. Mowa oczywiście o nartorolkach.

Naszym działaniem staramy się edukować i wspierać rozwój zdrowego i świadomego społeczeństwa. Według nas otaczający świat staje się lepszym miejscem do życia, gdy jego mieszkańcy prowadzą aktywny styl życia w zdrowym sportowym duchu. Dłuższe życie w świetnej formie. Uprawianie biegów na nartorolkach w połączeniu ze zdrową dietą to zdecydowanie recepta na długowieczność. 

 

Nartorolki są alternatywą do aktywnego spędzania wolnego czasu. Są one wyjątkowo rozwojową dziedziną sportu. Pozwalają utrzymać kondycję na wysokim poziomie przez większą część roku. Przewaga nartorolek polega na tym, że można na nich biegać praktycznie wszędzie tam gdzie jest utwardzona nawierzchnia. Co więcej to dyscyplina, która nie ma ograniczeń wiekowych.

 

 

Dla wielu nartorolki są wciąż nieodkrytą dyscypliną, wkładamy dużo pracy i energii, aby to zmienić. Zachęcamy wszystkich zainteresowanym oraz poszukujących nowych i ciekawych form aktywności.  Na naszej stronie można odnaleźć miejsca na mapie Polski (tory, wypożyczalnie, punkty testowe), gdzie można poznać miłośników nartorolek oraz spróbować tego niecodziennego sportu.

 

Wyobraź sobie sytuację, że latem w pełnym słońcu można biegać na nartach, szusować po długich ciągnących się ścieżkach, podziwiając wspaniałe krajobrazy. Zima w myślach powraca… jest przyjemnie, prawda?

I możesz sobie dalej rozpływać się i rozpływać w marzeniach lub je urzeczywistnić kontaktując się z nami. Bo narty na lato to już nie wyobrażenia, to rzeczywistość.

Przekuj nudę w zapał i wyjdź na nartorolki. Przekonasz się że dostarczają Ci niezapomnianych wrażeń!

Rollspeed Nartorolki – polski producent nartorolek

DLACZEGO MY

[map1]